Přejít do sekce Novinky
Obdélníky

Představení společnosti

Jsme česká poradenská společnost, zaměřená na evropské i jiné dotace, výběrová řízení, inženýring a vzdělávání. Nejen v oblasti dotací máme dlouholeté zkušenosti - od roku 2000 jsme pro své klienty ve formě dotací a grantů získali téměř 30 miliard Kč.

Našimi klienty jsou obce, státní instituce, soukromé firmy i neziskové organizace. Zakládáme si na osobním přístupu – ať už je Váš projekt obvyklý, nebo nestandardní, budeme s Vámi hledat to nejlepší řešení.

Úspěšně dokončené, dotacemi podpořené projekty a jejich pokračování v praktickém životě nás motivují k dalším činnostem a vytvářejí prostor pro dlouhodobou spolupráci. 
Našim cílem je spokojenost klientů s našimi službami a vytváření partnerství pro další projekty či myšlenky.

Poskytujeme profesionální dotační poradenství a za svou práci jsme vždy připraveni nést zodpovědnost - jsme držitelem certifikátů pojištění profesní odpovědnosti do výše 50 mil. Kč, pojištění odpovědnosti manažerů společnosti do výše 20 mil. Kč a pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele do stejné výše.

Oznámení rozhodnutí o přeměně všech listinných akcií Společnosti na zaknihované akcie a výzva akcionáři Společnosti k odevzdání akcií a sdělení majetkového účtu