Cesta pro váš projekt

Mohli bychom říct, že jsme poradenská společnost zaměřená na evropské i jiné dotace, výběrová řízení, inženýring a vzdělávání, ale mnohem trefnější je, že jsme hledači. Hledáme možnosti, způsoby, varianty jak dotáhnout váš projekt do úspěšného konce.

Pro naše klienty se zajímavými myšlenkami a originálními projekty zprostředkováváme finance z dotací a grantů. Od roku 2000 jsme takto zprostředkovali již více než 36 miliard Kč. A v této činnosti neustále pokračujeme, abychom i dalším obcím, státním institucím nebo soukromým firmám pomohli dosáhnout jejich cíle.

Proces projektu

Nejsme z těch, kteří si odvedou to svoje a utečou vydělávat zase jinam. Naším cílem tak není pouze získat klientovi dotaci, ale zajistit, aby byl jeho projekt životaschopný, udržitelný a především úspěšný. To, kam usilovným hledáním míříme, je vaše spokojenost. Jak dlouho taková cesta může trvat?

osa-01B-vcvr

1 – 6 měsíců

Prvotní jiskrou každého projektu je myšlenka. Tu zanalyzujeme a pomůžeme vám ji přetvořit do projektového záměru. Doporučíme vhodný dotační program a zpracujeme žádost o grant, aby nejen přesně odpovídala požadavkům, ale i zaujala hodnotící komisi. Pak má velkou naději na úspěch.

osa-05B-vcvr

3 – 6 měsíců

Když jsme žádost o dotaci včetně studie o proveditelnosti a rozpočtu projektu podali, nastává období schvalování žádosti. Na jeho konci pak v příznivém případě dochází k podpisu smlouvy o dotaci.

osa-04B-vcvr

1,5 – 3 měsíce

Před samotnou realizací projektu vám poradíme při zadávání výběrových řízení dodavatelů včetně zveřejnění na profilu zadavatele.

osa-03B-vcvr

0,5 – 3 roky

Při samotné realizaci projektu vám budeme stát po boku. Zajistíme monitoring včetně příslušných zpráv. Zajistíme co nejhladší kontrolu poskytovatelem dotace, aby mohlo dojít k jejímu proplacení.

osa-02B-vcvr

3 – 5 let

Projekt je zrealizován. Gratulujeme. Naše spolupráce tímto končit nemusí. Podáme za vás také závěrečný audit a vypracujeme koncové hodnocení. Vy se tak můžete plně věnovat udržitelnosti vašeho projektu.

Idea u zrodu

Cítíte úlevu, že si celým byrokratickým procesem nemusíte projít sami? Jsme tu neustále pro vás s nachystanou pomocnou rukou.

PODNIKY

Pro nabídku služeb pro podniky a podnikatele klikněte zde.

VEŘEJNÝ SEKTOR

Pro nabídku služeb pro státní či veřejné instituce a municipality klikněte zde.

Certifikáty pojištění profesní odpovědnosti

Řekli bychom o sobě, že jsme profesionálové, ale tímto příměrem se poslední dobou až příliš plýtvá. Nicméně nedokážeme pomlčet o tom, že jsme zodpovědní a vždy připraveni se za svou práci postavit. Jsme držitelé certifikátů pojištění profesní odpovědnosti do výše 50 mil. Kč, pojištění odpovědnosti manažerů společnosti do výše 20 mil. Kč a pojištění odpovědnosti za škodu podnikatele do stejné výše. Souhlasíte, že když vám někdo kryje záda, jste odvážnější ve svých snech?

Sjednejte si nezávaznou konzultaci v Praze nebo v Brně

Potřebujete posoudit váš projektový záměr? Hledáte možnosti financování? Jsme zde pro vás.

Eurovision, a.s.

Purkyňova 648/125

612 00 Brno

IČ: 27691845

DIČ: CZ27691845

ID datové schránky: u59dzt2

Bankovní spojení:

KB Brno, č. účtu:

27-6654770247/0100

Společnost je zapsaná v OR vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 5056

Copyright 2017 imcerny.com  All Rights Reserved

Projekt „Návrh nového webdesignu společnosti EUROVISION, a.s.“, r. č. 0380000725, byl realizován za finanční podpory Evropské unie, z Národního plánu obnovy.

loga_eu
AKTUÁLNÍ VÝZVY