Vzdělávací institut

Letité zkušenosti s dotačním poradenstvím vytěžené z podpory úspěšných projektů si nenecháváme pro sebe. Know-how, které se nám za ty roky podařilo získat, s vámi chceme otevřeně sdílet. Proto jsme se v roce 2013 akreditovali u Ministerstva vnitra ČR jako vzdělávací instituce pod číslem AK/I-47/2013 a jsme tedy plně způsobilí obohatit vaši praxi našimi znalostmi.

Standardně nebo individuálně?

Konkrétní problém si žádá konkrétní řešení. Pokud máte specifický problém, široké uvedení do problematiky vás nejspíše plně neuspokojí, a to respektujeme. Nabízíme vám mimo standardních kurzů také individuální školení připravené na míru vašich požadavků.

Termíny individuálních i standardních školení budou stanoveny na základě individuálních požadavků. Pro bližší informace nás kontaktujte na +420 539 050 600.

Standardní kurzy

Veřejné zakázky v kostce

Celodenní kurz nejen pro začátečníky v zadávání veřejných zakázek, ale i pro zběhlejší v této oblasti. Dva tříhodinové bloky obsáhnou základní pojmy, zásady, druhy a průběh zadávacího řízení, a také profil zadavatele. Oba bloky jsou zakončeny diskusí nad prezentovanými tématy s lektorem.

Zjednodušené podlimitní řízení

Půldenní seminář provede veřejné zadavatele ale i dodavatele všemi specifiky zjednodušeného podlimitního řízení od zahájení zadávacího řízení po jeho samotný konec včetně související rozhodovací praxe ÚOHS, respektive soudů. Seminář je pak primárně soustředěn na relativně novou právní úpravu zjednodušeného podlimitního řízení, která stále ještě vyvolává mnoho nejasností.

Novinky v judikatuře ÚOHS a soudů ve veřejných zakázkách

Tématem školení je současná rozhodovací praxe relevantních orgánů ve věcech zadávání veřejných zakázek. Obsah kurzu je vždy na každý termín aktualizován o novou judikaturu či případná stanoviska ÚOHS k jednotlivým problematickým okruhům v zadávání veřejných zakázek. Tento kurz je vhodný pro všechny bez dalšího omezení či specifikace.

Sjednejte si nezávaznou konzultaci v Brně

Potřebujete zajistit specifické školení na míru nebo máte dotaz ohledně našich standardních kurzů? Jsme zde pro vás.