Projektové poradenství

Aby váš jedinečný nápad úspěšně vzkvétal, měl by mu někdo krýt záda.

Inženýring

Chystáte se budovat a nechcete, aby vašim plánům stálo cokoliv v cestě?

Vyberte si z naší nabídky

Rozpohybovat myšlenku chce odvahu a my odvážným fandíme.

Pomůžeme vám na cestě za vašimi cíli, ať už míříte jakkoliv vysoko. Snažíme se pokrýt veškeré možné potřeby našich klientů, nicméně tvorba a novátorství s sebou přinášejí nutnost flexibility. Proto nás neváhejte kontaktovat i pokud si z naší konkrétní nabídky nevyberete.

Výběrová řízení

Přešlapy se nevyplácí. Buďte dokonale zorientováni v prostředí velkého byznysu.

Vzdělávání

Vědět znamená být připraven. Vzdělání tak bude prvním krokem v boji s byrokracií.

Profil zadavatele

Profil zadavatele je elektronický nástroj, prostřednictvím kterého zadavatel uveřejňuje informace a dokumenty ke svým veřejným zakázkám. Tím k nim umožňuje neomezený a přímý dálkový přístup a jeho internetová adresa je uveřejněna ve Věstníku veřejných zakázek.

Zadavatelé veřejných zakázek mají povinnost uveřejňovat široký okruh dokumentů k veřejným zakázkám na profilu zadavatele. Zadavatelé si musí zřídit profil zadavatele a uveřejnit na něm informace o všech veřejných zakázkách, které převyšují hodnotu 500 000 Kč.

Za těmito účely poskytujeme služby profilu zadavatele založené na certifikovaném systému EZAK. Ten zaručí zadavateli shodu svých funkcionalit s technickými a legislativními požadavky. Systém je přehledný a uživatelsky příjemný.